background
podklad img podklad img Kamarád Rožnov logo

O novoročenkách

Nabízíme Vám vytištění novoročních přání, která vyrábíme pomoci razítek s vlastními a jinými vánočními motivy.

Níže zobrazené náhledy jsou naskenované ukázky motivů, které se tisknou výhradně ručně na každou jednotlivou novoročenku.

Barvy zobrazených motivů jsou pouze ilustrační. Barvu si vždy můžete vybrat sami z našeho vzorníku.

Na zadní stranu novoročenky umisťujeme text, že se na výrobě podílely osoby se zdravotním postižením.

Formáty jsou přizpůsobeny do typu obálky DL (220 × 110 mm).

Novoroční přání tiskneme na kvalitních grafických přírodních papírech v bílé nebo béžové barvy.

Před tiskem novoročenek zasíláme náhled emailem ke konzultaci. Zákazník provede korekturu a připomínkuje telefonicky či odepíše mailem. Tisk započínáme až po oboustranné vzájemné shodě.

Ceník prací Výroba jednostránkové novoročenky: 19,- Kč

Doručení novoročenek / poštovné a balné: obchodní balík (Česká pošta) 150,- Kč

Ceny zahrnují tisk, všechny přípravné a grafické práce (úpravy motivů, vkládání log, tisky textů, korektury a foliování).

Minimální odběr jednoho druhu grafického motivu je 50 ks.

Příjmy z vyrobených novoročenek v plné výši přispívají ke krytí provozních nákladů grafické dílny a k rozvoji sociální služby.Objednávka

Logo Vaší společnosti je nutno dodat v el. podobě po vyplnění objednávky ve formátu –.cdr, .jpg; a specifikovat barvu v CMYK, RGB. Logo zašlete na e-mailovou adresu info@kamaradroznov.cz


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Účelem vyplnění a odeslání tohoto formuláře je zrychlení a zjednodušení komunikace s Vámi.

Společnost Kamarád Rožnov o.p.s. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Ochrana osobních údajů
Přístupem na tyto stránky, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.